Ekibimiz

Fırat Yılmaz

Kaptan / Eğitmen

1981 yılında Ankara'da doğan Fırat Yılmaz 2000'lerin  başında üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Kemer'e yerleşmesiyle Kemer Yat ve Yelken Kulübünde  yelkene başlamıştır.Turizm işletmeciliği yapan Fırat Yılmaz iş hayatını hobisiyle birleştirerek 2015 yılında Kemer Sailing'i kurmuş ve profesyonel deniz hayatına başlamıştır. 3 yıldız CMAS Dalgıç ADB (Amatör Denizcilik Belgesi) KMT (Kısa Mesafe Telsiz Operatörlüğü) İYT Yacht Master Offshore 499 gt Yat Master kaptanı belgeleri sahibidir

Canberk Uysal

Eğitmen

1992 doğumlu olan Canberk Uysal .2003 yılında Kemer yat yelken kulübünde yelkene başlayıp uzun yıllar optimist ve laser sporculuğunun ardından 2012 yılında profesyonel anlamda yelken antrenörlüğüne başlamıştır.Türkiye Yelken Federasyonu D4 belgeli 2. kademe yelken antrenörüdür.Amatör denizci belgesi,Hızlı bot kullanma ,pedagojik formasyon belgeleri sahibidir.

Hakan Şengül

Eğitmen

Hakan Şengül 1990 yılında Deniz Harp Okulundan uzak yol kaptanlığı eğitimi ile birlikte elektirik / elektronik bölümünden mezun oldu. Sahil Güvenlik Komutanlığında denizde arama kurtarma dersi eğitmenliği, mesleki dersler grup amirliği ve öğretim başkanlığı yaptı. 2015 yılından itibaren Kemer Sailing bünyesine katılmış ve eğitmenlik yapmaktadır.

×
Merhaba