Kekova Turu / Kekova Sailing Tour

Kekova Turu / Kekova Sailing Tour

Grubunuzu oluşturuyorsunuz ve rotamızı mavinin tarihle buluştuğu,eşsiz güzellikteki sayısız koylarıyla,batık şehri, lahitleri, kaleköyü,üçağızıyla ünlü Kekovaya çeviriyoruz.

Minimum iki gece üç gün olarak düzenlediğimiz Kekova yelken turunda, yelkene maviye tarihe sakinliğe ve huzura doyacaksınız.Dilerseniz eşsiz koyları kano veya tarihi Likya yolunda lahitlerin arasında yürüyerek de keşfedebilirsiniz veya biz sizi tarihi Likya limanı olan Andreake’de demirde beklerken siz Antalya’nın Demre ilçesinde bulunan Myra antik kenti ve tarihi St.Nicolas kilisesini keşfe çıkabilirsiniz.

Kumanya alışverişi siz katılımcılara aittir.Dilerseniz akşam yemeklerini Üçağız marinaya bağlanarak eski bir balıkçı kasabası olan üçağızaki restaurantlardan birisinde veya Kaleköy Likya restaurant iskelesine yanaşarak restaurantın taze balık menüsünü deneyerek de geçirebilirsiniz.

Seyir planı kalınacak koylar veya bağlanılacak iskeleler,sizler ile kaptanımızın ortak kararı ile belirlenecektir. Kemer Sailing sadece sizlerin emniyetli seyirinden sorumludur.Daha detaylı bilgi,fiyat ve rezarvasyon için lütfen bizi arayınız.

×
Merhaba